Webinář

„MODERNÍ TECHNOLOGIE V MUZEÍCH A GALERIÍCH”

:
:
:
:

Webinář se koná 29.6.2023 ve 13:00

Hledáte způsob, jak zvýšit atraktivnost Vašeho muzea či galerie? Chcete dopřát svým návštěvníkům nevšední zážitky, které si budou ještě dlouho pamatovat a mluvit o nich? Zveme Vás na webinář o technologiích virtuální a rozšířené reality a jejich využití v muzeích a galeriích. Řekneme Vám jakým způsobem tyto technologie do muzeí implementujeme. Také se dozvíte, jak dlouho trvá dodání virtuální reality do muzea od prvotního nápadu až po finální výsledek. Zjistíte, že je u nás v ČR více možností, jak takovéto projekty financovat pomocí dotací. Budete moct shlédnout ukázky virtuální i rozšířené reality a v neposlední řadě můžeme debatovat o konkrétních otázkách, které vás v průběhu webináře napadnou.

Virtuální realita - svatováclavské návrší v Olomouci z 12. století - klient: Muzeum umění Olomouc

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Na spodní straně této webové stránky najdete registrační formulář, kde stačí vyplnit své jméno a kontaktní údaje. Následně na to se s vámi spojíme a na mail pošleme odkaz na připojení do online videohovoru.

 

Využít ovšem můžete i odkaz přímo zde na stránkách, kde kliknete na talčítko s názvem "PŘIPOJIT ONLINE - 29.6.2023 - 13:00" Doporučujeme ovšem před připojením provést rychlou registraci, jelikož bez ní nemusíte být k videohovoru vpuštěni.

Ukázka aplikace s rozšířenou realitou a dalším interaktivním obsahem pro město Brno

PROČ SE PŘIHLÁSIT?

Do nedávna něco nepředstavitelného! Nové technologie se stávají víc a víc nedílnou součástí muzeí i galerií a jsou skvělým nástrojem, jak moderní, interaktivní a záživnou formou prezentovat historickou podobu památek jejich návštěvníkům, či upotat pozornost nové, mladší generace, která se dnes již bez digitálních technologií neobejde. Zveme Vás na webinář, na kterém Vám představíme možnosti využití virtuální a rozšířené reality právě ve vašem muzeu či galerii.

Délka webináře: 60 minut

Cena: zdarma

NAPSALI O NÁS...

REGISTRACE ÚČASTNÍKA:

Doplňte chybějící údaje
Doplňte chybějící údaje
Doplňte chybějící údaje
Doplňte chybějící údaje
Vaše registrace byla úspěšně odeslána.
Omlouváme se ale došlo k chybě.

Webinářem vás provede

CEO TASTY AIR

Vojtěch Buday

Poznal jsem, že v muzeích jsou lidé milí, usměvaví i sdílní a proto se mi s nimi skvěle spolupracuje. V Tasty Air pracujeme na projektech např. pro Muzeum umění Olomouc, Technické muzeum v Mostě nebo Bojnický zámek na Slovensku, které Vám rád představím.

Zvláštní host

SVĚT KOMENSKÉHO FULNEK

Petr Chlebec

Pan Mgr. Petr Chlebec je vedoucím fulneckého muzea, kde se podařilo získat dotační titul se 100% proplacením financí a rád se o tuto zkušenost podělí. Společně povedeme diskuzi, která se týká právě nasazení nových technologií nejen v jeho muzeu.