Webinář

„MODERNÍ TECHNOLOGIE V MUZEÍCH A GALERIÍCH”

:
:
:
:

Webinář se koná:
26. ledna od 13:00 hod.

Hledáte způsob, jak zvýšit atraktivnost Vašeho muzea či galerie? Chcete dopřát svým návštěvníkům nevšední zážitky, které si budou ještě dlouho pamatovat a mluvit o nich? Zveme Vás na webinář o technologiích virtuální a rozšířené reality a jejich využití v muzeích a galeriích. Řekneme Vám jakým způsobem tyto technologie do muzeí implementujeme. Také se dozvíte, jak dlouho trvá dodání virtuální reality do muzea od prvotního nápadu až po finální výsledek. Zjistíte, že je u nás v ČR více možností, jak takovéto projekty financovat. Budete moct shlédnout ukázky virtuální i rozšířené reality a v neposlední řadě můžeme debatovat o konkrétních otázkách, které vás v průběhu webináře napadnou.

Virtuální rekonstrukce - svatováclavské návrší v Olomouci z 12. století - určeno pro virtuální realitu

PROGRAM WEBINÁŘE:

13:00 - 13:05   Tasty Air s.r.o. / Krátké představení společnosti

13:05 - 13:10   Seznámení všech účastníků semináře 

13:10 - 13:20   Digitalizace kulturního dědictví
13:20 - 13:25   Jak probíhá realizace projektu virtuální a rozšířené reality 

13:25 - 13:45   Příklady z praxe I, II, III

13:45 - 14:00   Možnosti spolupráce

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Je to jednoduché. Na spodní straně této webové stránky najdete registrační formulář, kde stačí vyplnit své jméno a kontaktní údaje. Následně na to se s vámi spojíme a na mail pošleme odkaz na připojení do online videohovoru.

 

Využít ovšem můžete i odkaz přímo zde na stránkách, kde kliknete na button s názvem "PŘIPOJIT ONLINE - 26.1.2023 - 13:00" Doporučujeme ovšem před připojením provést rychlou registraci, jelikož bez ní nemusíte být k videohovoru vpuštěni.

PROČ SE PŘIHLÁSIT?

Do nedávna něco nepředstavitelného! Nové technologie se stávají víc a víc nedílnou součástí muzeí i galerií a jsou skvělým nástrojem, jak moderní, interaktivní a záživnou formou prezentovat historickou podobu památek jejich návštěvníkům, či upotat pozornost nové, mladší generace, která se dnes již bez digitálních technologií neobejde. Zveme Vás na webinář, na kterém Vám představíme možnosti využití virtuální a rozšířené reality právě ve vašem muzeu či galerii.

Délka webináře: 60 minut

Cena: zdarma

NAPSALI O NÁS...

REGISTRACE ÚČASTNÍKA:

Doplňte chybějící údaje
Doplňte chybějící údaje
Doplňte chybějící údaje
Vaše registrace byla úspěšně odeslána
Omlouváme se ale došlo k chybě.

Webinářem vás provede ...

   Ing. Matěj Rejnoch, CEO - Tasty Air